WYNIKI EWALUACJI W NASZYM PRZEDSZKOLU

wyniki-ewaluacji-1

W dniach 16-18.05.2016r. w naszym przedszkolu została przeprowadzona ewaluacja zewnętrzna problemowa w zakresie wymagań:

• Przedszkole realizuje koncepcję pracy ukierunkowaną na rozwój dzieci,
  • Dzieci są aktywne,
  • Przedszkole wspomaga rozwój dzieci z uwzględnieniem ich indywidualnych sytuacji..

Z satysfakcją informujemy, że nasza placówka została bardzo wysoko oceniona  podczas ewaluacji zewnętrznej prowadzonej przez zespól ewaluatorów z Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Uzyskaliśmy trzy bardzo dobre oceny w zakresie w/w badanych wymagań.
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom, Dzieciom, Personelowi przedszkola, Partnerom za obiektywne i rzetelne oceny pracy naszego przedszkola oraz chęć współpracy w trakcie ewaluacji.

Jednocześnie informujemy, że na stronie www.seo2npso.pl będzie można zobaczyć Raport z ewaluacji naszego przedszkola.

wyniki-ewaluacji-2

Dyrektor Przedszkola Nr 5