Śpiąca Królewna
poniedziałek, 19 stycznia 2015

W dniu 19.01.2015r. nasze przedszkole odwiedził Teatrzyk Pod Jabłonią z Lublina ze spektaklem „Śpiąca Królewna". Wizyta teatrzyku była miłą niespodzianką dla dzieci. Przedszkolaki mogły zobaczyć nie tylko grę aktorską w wykonaniu artystów z Teatru Pod Jabłonią, pacynki, ale także ciekawą scenerię plastyczną, choreografię i piękną oprawę muzyczną. Dzieci podziwiały ponadto pokaz elementów tańca dworskiego, nowoczesnego i towarzyskiego.

Spektakl nie był wiernym odbiciem bajki, zawierał w sobie elementy zaskoczenia, humoru, a nawet „grozy" . Przedstawienie było tak skonstruowane, że widzowie mieli możliwość współtworzenia opowiadanej historii.

Przedstawienie było interesującym wydarzeniem dla małych widzów i wzbudziło duże zainteresowanie wśród dzieci, które żywo oklaskiwały aktorów.