Konkurs Kolęd SERBINOWSKA KOLĘDA 2017
środa, 11 stycznia 2017

koleda 1

XXI Konkurs Kolęd SERBINOWSKA KOLĘDA w Tarnobrzegu zorganizowany przez Rycerzy Kolumba przy kościele MBNP w Tarnobrzegu odbył się w dniu 08.01.2017 r. i połączony był z akcją charytatywną na rehabilitację dla Arka: https://www.siepomaga.pl/dla-arka

W tej cyklicznej imprezie już tradycyjnie wzięli udział nasi wychowankowie: Eryk F., Lena K. i Wiktoria O. Serdecznie im gratulujemy pięknych występów i zaprezentowania swych umiejętności w pastorałkach: „W Betlejem”, „Złota Gwiazdka”, „Aniołek maleńki jak wróbelek”. Lena K. w grupie przedszkolaków zajęła III miejsce w XXI Serbinowskiej Kolędy w Tarnobrzegu za wykonanie pastorałki „Złota Gwiazdka”.

koleda 2

koleda 3