"Zakończenie roku przedszkolnego"
piątek, 24 czerwca 2016

22 czerwca pięciolatki z naszego przedszkola pożegnały wszystkie sześciolatki prezentując razem przed zgromadzonymi gośćmi piękną bajkę. Dzieci wyrecytowały i zaśpiewały wzruszające wiersze oraz piosenki. Sześciolatki po raz ostatni zaprezentowały w naszym przedszkolu swoje zdolności taneczno-wokalno-teatralne, ponieważ od września dumnie i z powagą zasiądą w szkolnych ławkach. Życzymy wszystkim sześciolatkom powodzenia, sukcesów w szkole, samych szóstek, miłych kolegów, dużo odwagi i wiary w to, że jeżeli tylko bardzo czegoś pragniemy  możemy osiągnąć wszystko. Głowa do góry starszaki. Mamy oczywiście nadzieję ,że miło będziecie wspominać swoje Panie i kolegów, którzy dopiero za rok pójdą waszymi śladami do szkoły. Serdecznie dziękujemy także wszystkim Rodzicom za 4 lata wspólnie spędzone z nami. Za pomoc i zaangażowanie w życie grupy i przedszkola. Będziemy tęsknić za Wami. Do zobaczenia Pierwszoklasiści!