Przemarsz z chorągiewkami z okazji Święta Flagi
piątek, 29 kwietnia 2016

29 kwietnia, w ostatni dzień miesiąca grupa 5-6 latków wykonała chorągiewki biało – czerwone z okazji Święta Flagi. Następnie aby uczcić to święto wybrały się na wycieczkę na Plac Bartosza Głowackiego pod jego pomnik. Dzieci po drodze miały szczególnie dobry humor, śpiewając podczas spaceru refren „Polska, biało – czerwoni” :), podnosiły trzepoczące na wietrze chorągiewki. Zdjęcia wykonane podczas wędrówki uwieczniły pobyt dzieci na najważniejszym placu starego miasta.