Z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej
czwartek, 28 kwietnia 2016

28 kwietnia dzieci z grup 4-5-6 latków odwiedziły bibliotekę dla najmłodszych w związku ze zbliżającym się Świętem Flagi. Pani Kasia przygotowała dla dzieci zestaw wierszy znanych poetów polskich „ Kto ty jesteś? Polak mały!” W. Bełzy, „Barwy ojczyste” Cz. Janczarskiego i „Flaga Polski” Z. Dmitrocy. Pani bibliotekarka i dzieci rozmawiali na temat flagi i barw ojczystych jako symbolu naszej ojczyzny, dzieci wykazały się dobrą znajomością tematu. Dzieci na rzecz biblioteki wykonały flagi, które można podziwiać na witrynach tej placówki przystrojonej na dzień świąteczny. Zapraszamy do podziwiania prac naszych pociech.