Dni Otwarte Inspekcji Sanitarnej – udział dzieci w konkursie „Festiwal piosenki „Zdrówko” w TDK.
czwartek, 26 listopada 2015

26 listopada czworo dzieci z grupy 5-6 latków pięknie ubrane wzięły udział w festiwalu piosenki „Zdrówko” z piosenką pod tym samym tytułem. Zaprezentowały się wyśmienicie. Wykonanie piosenki spodobało się również jury konkursu, którzy ocenili nas na drugim miejscu – brawo dzieciaczki! Ponadto otrzymały za udział prezenty, które były rekompensatą za tremę artystów. W dniu 27 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej będziemy odbierać nagrodę za II miejsce w konkursie piosenki. Dzieci pozowały również z wielką satysfakcją przy figurkach – dekoracjach na holu TDK, wcześniej w oczekiwaniu na werdykt jury wysłuchały prezentacji dla dzieci „Zdrowym być jak rydz…”, na zakończenie mogły zobaczyć i wysłuchać ile jakie i gdzie znajdują się różne groźne bakterie dla organizmu człowieka. Z satysfakcją i mnóstwem wrażeń dzieci wróciły do przedszkola. Dziękujemy tatusiowi jednej z dziewczynek za przewiezienie dzieci do TDK!