Zakończenie Roku Szkolnego
środa, 24 czerwca 2015

Wczoraj nasze starszaki uroczyście świętowały Zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015. Atmosfera tego niecodziennego spotkania była bardzo podniosła. Dzieci swoje przedstawienie rozpoczęły polonezem, następnie zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne - recytatorskie, wokalne, taneczne przed licznie zgromadzonymi rodzinami. Następnie otrzymały z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy i zdjęcia. Po udanych występach były podziękowania dla Pani Dyrektor oraz wychowawczyń za współpracę oraz pracę wychowawczo – dydaktyczną. Na dzieci czekała też niespodzianka: – wyśmienity tort oraz inne słodkości, o które zadbali Rodzice.

Wszystkim dzieciom opuszczającym progi naszej placówki życzymy dalszych osiągnięć i sukcesów na drodze przyszłej edukacji szkolnej. Życzymy wszystkim udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Rodzicom, którzy przez cały rok szkolny angażowali się w życie naszej grupy i przedszkola z serca dziękujemy.