XXIV EDYCJA WIOSENNA KONCERTU „WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ” NA RZECZ CHOREJ ZUZI
sobota, 07 marca 2015

W dniu 7 marca 2015r. o godz. 14.00 odbyła się XXVI wiosenna edycja koncertu charytatywnego „Wszystkie dzieci nasze są”. Na scenie w Tarnobrzeskiego Domu Kultury swoje prezentacje artystyczno - teatralne zaprezentowały dzieci z Przedszkoli nr 5, 9, 12, 15,17 i 18.

Koncert dedykowany był trzyletniej Zuzi, która potrzebuje specjalistycznego obuwia i wózka inwalidzkiego. W wyniku trwającej w trakcie koncertu zbiórki pieniężnej zebrano 2400,00 zł, które następnie przekazano mamie chorej dziewczynki.

Nasi mali wolontariusze z Przedszkoli nr 5 w Tarnobrzegu, którzy brali udział w programie artystycznym byli bardzo przejęci i zadowoleni, że mogą wystąpić dla swoich chorych rówieśników i w ten sposób pomóc im w przetrwaniu tego trudnego, ze względu na chorobę okresu w ich życiu.
Tradycyjnie już celem koncertu było uwrażliwianie dzieci na wsparcie oraz pomoc chorym dzieciom. Już w powitaniu zaznaczyły, że „Dzieci z przedszkoli koncert dziś mają, aby pomagać innym zawsze pamiętają”.

Licznie zgromadzona publiczność: rodzice, dziadkowie i przyjaciele przedszkolaków entuzjastycznie przyjmowała barwne i niezwykle ciekawe występy młodych artystów.

Uwagę zebranych gości przyciągała również niezwykle piękna wiosenna dekoracja TDK, która przeniosła wszystkich w wiosenne klimaty.
Przedsięwzięcie organizatorów wspierała piekarnia „Monika” w Tarnobrzegu przekazując nieodpłatnie niezwykle atrakcyjne wypieki wielkanocne w formie .baranków i babek.

Za wsparcie finansowe w ramach koncertu charytatywnego „Wszystkie dzieci nasze są” wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.