Koncert kolęd
piątek, 30 stycznia 2015

Dzisiaj odwiedził nas absolwent przedszkola Jakub N, uczeń gimnazjum i szkoły muzycznej, który zaprezentował wychowankom swoje umiejętności i talent muzyczny. Zagrał na pianinie koncert kolęd i pastorałek. Część z nich przedstawił w formie zagadek dla dzieci, które doskonale rozwiązywały podając tytuły, a pozostałe wspólnie śpiewały. Jakub zagrał też swoją ulubioną kompozycję z filmu "Piraci z Karaibów". Wszystkim dzieciom koncert bardzo się spodobał. Dziękując za mile spędzony czas zaprosiliśmy Kubę na ponowną wizytę w przedszkolu.