„Chcemy być bezpieczni na co dzień!”
poniedziałek, 24 marca 2014

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z zaproszonym panem ze Straży Miejskiej, który w związku ze zbliżającym się sezonem wiosenno-letnim postanowił zapoznać dzieci z najważniejszymi zasadami bezpiecznego poruszania się rowerem po trasach rowerowych. Przypomniał również o zachowaniu ostrożności podczas kąpieli nad jeziorem oraz, gdy przebywając na placu zabaw  spotkają nieznaną osobę lub psa. Spotkanie było bardzo interesujące, a dzieci zadawały wiele pytań oraz dzieliły się swoimi przeżyciami na dany temat.